Markéta
znaceni
facebook

Vinný sklípek - kapacita 30 - 50 osob

Součástí penzionu je vinný sklípek, kde mohou hosté ochutnat vínka od místních vinařů.  V období září – říjen je k dispozici burčák.

Lahvové víno by vám nemělo chybět ani ve vašich domovech, proto vám rádi nabídneme i víno s sebou.

Kapacita sklípku je 30-50 osob. Je dostatečně ozvučen CD,DVD,USB + rádiem. Slouží také jako společesnká místnost pro hosty penzionu. V chladních podzimních dnech oceníte teploučko s příjemním posezením u nefalšovaných kachlových kamen.

Plánujeteli velkou oslavu nebo skromnější posezení ?

Nabízíme prostory k uspořádání nejrůznějších oslav, rautů, srazů, firemních akcí- školení, teambuildingů,   přátelských setkání u sklenky skvělého moravského vínka. Na vaše přání zařídíme i živou hudbu - cimbál, harmonika, klávesy dle domluvy. 

Pro větší skupiny ( max 15 a více osob), provádíme na objednávku řízené degustace vín vyškoleným degustátorem. V rámci posezení ve sklípku je možno pro skupiny připravit grilování selete , grilování kýty,či víkendovou pravou moravskou domácí zabíjačku se vším všudy (i s výslužkou).

Můžete si vybrat i z nabídky různých jídel: studené obložené uzeninové , zabíjačkové a sýrové mísy, flamendr, guláš, řízečky se salátem, grilované, vařené kolena, domácí husičky i kachničky.

Pro milovníky piva jsme vybaveni i vlasním výčepem.

Kdo by si dal raději pečínku selátka, nebo grilovanou kýtu i pro tuto příležitost máme k zapůjčení za poplatek vlastní gril.

Bezdrátové internetové připojení umožní umístit na váš profil dokonalou fotografii u sklenky skvélého vína, živé muziky, oslavy..

Výhodou  sklípku je že nemusíte vyrážet mimo místo svého ubytování a o to jistější bude vaše krátká cesta do peřin.

 

Jsme připraveni Vám splnit Vaše přání!

Vzpomínka na hezky strávený večer  v našem viném sklípku vám dodá sílu do dalších  všedních dnů.

 

 

Pro inspiraci nakoukněte do fotogalerie uskutečněných akcí u nás ve sklípku vše je na našem profilovém facebooku.

Budem rádi když naši facebookovou stránku budete sdílet se svými přáteli.


Aqualand Moravia

hrozny